O nas

Szkółka prowadzona jest od 2001 roku. Obecnie zajmuje powierzchnię 3,5 hektara, z każdym rokiem jest jednak powiększana. 70% powierzchni zajmują uprawy gruntowe, pozostałość to tunele foliowe i uprawa kontenerowa.

Na dzień dzisiejszy szkółka w swojej ofercie posiada szeroką gamę roślin iglastych. Zapotrzebowanie rynku powoduje jednak, że od dwóch lat intensywnie powiększana jest oferta drzew i krzewów liściastych. Ciekawością są również różnego rodzaju rośliny szczepione oraz drzewa alejowe.

Nowoczesne rozwiązania techniczne oraz innowacje technologiczne pozwalają nam na wyprodukowanie wysokiej jakości materiału szkółkarskiego.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu jak największego wyboru gatunkowego roślin , w związku z tym szkółka nasza współpracuje z innymi producentami roślin ozdobnych z trenu całej Polski.

Aktualności Czytaj wszystkie aktualności

Bony Upominkowe

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby – krewnego lub przyjaciela, który jest miłośnikiem ogrodu. Jeśli tak, możemy Ci pomóc. Oferujemy bony podarunkowe w wybranej …

Chelsea Flower Show

Zwycięski ogród z RHS Chelsea Flower Show 2021 | The Yeo Valley Organic Garden Nagroda: Gold Medal (Złoty medal), People’s Choice – Best Show GardenKategoria: …