Nawozy Yaramila

W swojej ofercie sprzedaży posiadamy bardzo dobry nawóz YaraMila Complex. Z czystym sumieniem możemy go polecić, ponieważ sami stosujemy go do upraw naszych roślin.

Jest to granulowany, wieloskładnikowy nawóz bezchlorkowy z mikroelementami. Należy zauważyć, iż nawóz ten nie jest mieszanką kilku nawozów jednoskładnikowych, lecz każda granulka zawiera tą samą ilość składników odżywczych. Dzięki temu nie ma zagrożenia nierównomiernego nawożenia i może być stosowany przez każdego, nawet początkującego ogrodnika.

W jego skład wchodzi azot, fosfor, potas, magnez, siarka, bor, żelazo, mangan oraz cynk. Odpowiednio zbilansowany skład pozwala na dostarczenie roślinie w odpowiednich proporcjach składników pokarmowych. Bardzo ważna jest również forma tych składników:

  • Azot występuje w formie azotanowej i amonowej, co pozwala na równomierne jego uwalnianie podczas wegetacji.
  • Fosfor z dodatkiem formy polifosforanowej nie ulega silnemu wiązaniu przez glebę,
  • Potas w formie bezchlorkowej poprawia jakość plonu.
  • Wysoka zawartość siarki, magnezu oraz mikroelementów polepsza wykorzystanie głównych składników pokarmowych, czyli azotu, fosforu i potasu.

Jest nawozem do przygotowania gleby przed sianiem czy sadzeniem każdego rodzaju roślin a także do stosowania pogłównego w przypadku roślin wieloletnich. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra jego rozpuszczalność. Wysiewa się go w okresie od marca do sierpnia.

Aktualności Czytaj wszystkie aktualności

SPRZEDAŻ CHOINEK

Na punkcie sprzedaży pojawiły się cięte choinki. W ofercie posiadamy świerk kłujący oraz jodłę kaukaską. Ceny kreują się od 60 zł do 200 zł. Zapraszamy …

DRUGIE ŻYCIE

Kupując drzewka świąteczne w donicy, które były wykopane z gruntu z bryłą korzeniową można dać im drugie życie wsadzając je po okresie świątecznym do swojego …

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ …

Zapraszamy do punktu sprzedaży po drzewka świąteczne. W naszym asortymencie znajdą Państwo: świerk kłujący w pojemniku o wysokości do 180 cm , świerk kłujący ‘Super …